כלים עסקיים לניהול חכםTeam.Do לניהול פרויקטים פשוט וחכם.
Team Do מערכת ניהול המשימות המובילה בישראל, למעלה מ 17,000 משתמשים ונהנים ממערכת פשוטה להפעלה, עם יכולות של מערכת גדולה. הפיצ'רים השונים כוללים לוח גאנט, אפליקציות לאנדרואיד ואייפון, יכולת תיעוד תמונת מצב ושליחת עדכונים. זוהי למעשה מערכת לניהול הידע הארגוני / העסקי. TeamDo יכולה לתת מענה לכל תרחישי החברה, עם יכולת פתרון לצרכים של הלקוח, לפי שיטת העבודה שלו. קישור.


V-Ceck הצ'קים החכמים שלך
v-check אלטרנטיבה חכמה וחדשנית לפעילות צ'קים, כרטיסי אשראי ומזומן, אמצעי תשלום חדש המיושם באמצעות אפליקציה לסמארטפון. באפליקציה ניתן לבצע העברות כספים אלקטרוניות, סחירות ועתידיות בדומה לפעולה של משיכה, קבלה והסבת צ'ק, ללא שימוש בנייר הצ'ק, ללא צורך במפגש פיזי ובחיסכון של עד 70% שווי עמלות המשולמות לבנקים ולחברות האשראי. קישור.


EZcount המערכת שתגרום לך סוף סוף לעזוב את חשבוניות הנייר
מעל 15,000 לקוחות בחרו להוציא חשבונית ירוקה עם EZcount.
כל מה שאתם צריכים לניהול הפיננסי של העסק שיחסוך לכם זמן ויעשה לכם סדר במספרים.
המערכת הגדלה והמתפתחת ביותר בשוק, לסליקת אשראי, הוצאת חשבוניות דיגיטליות וניהול לקוחות.
אתם מוזמנים להתנסות ללא התחייבות ובלי צורך להשאיר פרטי אשראי. קישור.


SimPlan תכנית עסקית בקלי קלות
simplan מאפשר ליזמים בתחילת הדרך, בעלי עסקים, יועצים עסקיים ובעלי עניין אחרים, להכין תכניות עסקיות לכל מטרה, לבד, בקלות ובמקצועיות. קישור.


OkBye - לנהל את השיחה שהסתיימה
אפליקציית okbye הוקמה במטרה לקצר את משך הזמן שבו צריך להתעסק עם הטלפון ברגע סיום שיחה. האפליקציה מאפשרת לשלוח הודעה בסיום שיחה בלחיצה אחת לאדם האחרון שעמו דיברנו, מאפשרת להקליט שיחה בסיומה, לשלוח כרטיס ביקור דיגיטלי, פרטי איש קשר, מיקום, ליצור התראה שקשורה לשיחה האחרונה וליצור אפילו קבוצת ניוזלטר. חפשו OKBYE בחנות האפליקציות שלכם


BiziBox ניהול תזרים המזומנים העתידי
ביזיבוקס היא תוכנה קלה וידידותית לניהול הפעילות הכספית של העסק. מתחברת לחשבונות העסק באופן מאובטח ומציגה את כל הנתונים של חשבונות הבנק, כרטיסי האשראי ומערכות הסליקה במסך אחד.
המערכת החכמה עוזרת לך לבנות תזרים מזומנים עתידי ומאפשרת בניית תקציב מדויק לפי צפי ההכנסות לעסק. בנוסף, המערכת מאמתת את הפעולות בצפי התזרים ומשווה ואתן לפעולות בחשבון הבנק – כך שתזרים המזומנים מעודכן תמיד! עם ביזיבוקס אפשר בלחיצת כפתור לראות את פירוט העמלות השונות בעסק, ההוצאות הקבועות ומעקב אחר שינויים בתשלומים השונים.
יש חודש ניסיון בחינם על המערכת ולא צריך להכניס כרטיס אשראי לתשלום. קישור.